5 ZALET ORGANIZACJI IMPREZY FIRMOWEJ W TERENIE

Bankiet wizerunkowy dla potencjalnych klientów (np. połączony z prezentacją obiektu) to zawsze szansa na ocieplenie wizerunku i udany networking, prowadzący do decyzji o współpracy. Impreza firmowa, to również naturalne skojarzenia z integracją pracowników czy świętowaniem rocznicy założenia firmy.

Przeczytaj jakie zalety niesie za sobą organizacja imprezy firmowej w terenie – np. na placu na terenie firmy:

  1. Plener, to otoczenie przyrody

Organizacja imprezy w terenie, to zupełnie inne wrażenia wizualne i inne skojarzenia z firmą, niż poczęstunek w zamkniętej, często nieprzystosowanej do tego typu imprez sali konferencyjnej. Nie musimy też przejmować się odległością np. wynajętej restauracji od miejsca prezentacji firmy klientom.

  1. Pod zadaszeniem, ale jednocześnie na świeżym powietrzu

W wynajętym namiocie można odsłonić jedną czy nawet wszystkie ściany, dzięki czemu goście mogą przebywać na świeżym powietrzu, a jednocześnie czuć się bezpiecznie, gdy pogoda ulegnie załamaniu.

  1. Dania grillowe, czyli szerszy zakres proponowanej kuchni wraz z tradycyjnym cateringiem bankietowym

Impreza zorganizowana w terenie, to również możliwość zaserwowania gościom dań niedostępnych w zamkniętych przestrzeniach. Mowa przede wszystkim o daniach grillowych, które stają się coraz bardziej popularne właśnie przy okazji imprez integracyjnych czy koncertów. Dania takie bardzo dobrze uzupełniają się z tradycyjnym cateringiem bankietowym.

  1. Współpraca z Kompanią Piwowarską – nie musisz już nigdzie więcej dzwonić

Nasza firma współpracuje z Kompanią Piwowarską, dzięki czemu zamawiając obsługę swojego wydarzenia masz gwarancję zaoszczędzonego czasu. Współprace takie wiążą się z możliwością udostępnienia infrastruktury eventowej w postaci ław, stołów czy parasoli.

  1. Wynajem sprzętu

Potrzebujesz jedynie stołów koktajlowych, gdzie goście będą mogli postawić kawę z ciastem? A może chcesz wynająć grilla i stanowiska z nalewakami do piwa? Organizacja imprezy firmowej nie musi oznaczać wynajmu kompleksowego.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na bankiet! Tel 694 946 626

 

Blog

OKRĄGŁE STOŁY, CZY W TRADYCYJNYM USTAWIENIU. CO WYBRAĆ?

Czy stoły okrągłe to tylko moda, która przyszła do nas z zachodu? A może kryją się za tym większe możliwości, które wyróżnią wesele niestandardowym designem. Zarówno tradycyjna „podkowa” przygotowana ze stołów prostokątnych, jak i stoły okrągłe mają swoje plusy i minusy. Zaproszenie gości do spędzenia czasu przy okrągłych stołach to większa szansa, że…bardziej się ze […]

21.02.2020 |

DLACZEGO WARTO URZĄDZIĆ WESELE W PLENERZE?

Jeszcze kilka lat temu wizja udanego wesela wiązała się z koniecznością wynajmu sali, na której zostanie zorganizowane przyjęcie. Bieg historii pokazuje jednak, jak dużo zmienia się w podejściu kolejnych par do tego tematu. Coraz częściej hotele i restauracje zastępowane są wyspecjalizowanymi namiotami bankietowymi, których rezerwacja nie wymaga 3-4 letniego wyprzedzenia. Dla jakich powodów warto zastanowić […]

21.02.2020 |

5 ZALET ORGANIZACJI IMPREZY FIRMOWEJ W TERENIE

Bankiet wizerunkowy dla potencjalnych klientów (np. połączony z prezentacją obiektu) to zawsze szansa na ocieplenie wizerunku i udany networking, prowadzący do decyzji o współpracy. Impreza firmowa, to również naturalne skojarzenia z integracją pracowników czy świętowaniem rocznicy założenia firmy. Przeczytaj jakie zalety niesie za sobą organizacja imprezy firmowej w terenie – np. na placu na terenie […]

14.06.2019 | Tczew

CHIAVARI, CZYLI JAK WYSTROIĆ SALĘ KRZESŁAMI BEZ POKROWCÓW

Pochodzą z Włoch, zdobyły niezwykłą popularność w Stanach Zjednoczonych a teraz zdobywają rynek w Polsce. Efektowne krzesła Chiavari, bo o nich mowa, to alternatywa dla organizatorów imprez, którzy dążą do ekskluzywnego wystroju sali bankietowej. Wszystko dlatego, że ze względu na swój elegancki wygląd nie wymagają dodatkowego zdobienia. Krzesła te stanowią bowiem ciekawe połączenie stylu amerykańskiego […]

13.01.2019 | Fox4Event