Catering

Niezależnie od tego, czy mowa o organizacji przyjęcia urodzinowego, weselnego czy imprezy firmowej, zabezpieczenie takiego wydarzenia od strony gastronomicznej we własnym zakresie jest bardzo trudne. Dobrze wiedzą o tym ci z naszych Klientów, którzy już od wielu lat zlecają nam dostarczenie cateringu, zdejmując z siebie ciężar organizacji posiłków w czasie uroczystości i eventów.

Co oferujemy?

– catering indywidualny i firmowy (w tym catering plenerowy)
– catering na przyjęcia
– catering na urodziny
– catering na komunie
– catering na wesela
– catering grillowy

W każdym z powyższych możemy też zabezpieczyć wydarzenie od strony technicznej, oferując wynajem sprzętu gastronomicznego, wynajem grilli, stołów czy namiotów bankietowych.

Catering na komunie, wesele, urodziny.

Blog

Grill

Nasz nowy zakup- grill na lawecie. Możemy teraz obsłużyć jeszcze większą ilość osób. Zapraszamy do kontaktu biuro@fox4event.pl  

14.06.2019 | Tczew

Chiavari

Od nowego roku rozszerzyliśmy ofertę wynajmu o tzw. amerykańskie krzesła Chiavari, są bardzo wygodne i wyglądają zjawiskowo na bankietach czy weselach.

13.01.2019 | Fox4Event

Namioty Bankietowe

Namioty Bankietowe to doskonały pomysł na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia komunijnego w ogrodzie. Nadal mamy dostępne terminy na ten rok!

12.01.2019 | Fox4Event

Jarmark w Tczewie

Jarmark w Tczewie – mieliśmy okazję uczestniczyć w tym roku przy organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Tczewie. Pogoda nieco przeszkadzała, lecz frekwencja była imponująca.

30.12.2018 | Tczew